شیرآلات راسان

 

یکشنبه, 10 اسفند 1393 ساعت 14:09

حضور مهندس مظاهر مرجانی کارآفرین برتر IT در رادیو اقتصاد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حضور مهندس مظاهر مرجانی،کارآفرین برتر حوزه ی IT در رادیو اقتصاد

مهندس مظاهر مرجانی در برنامه ی رادیویی باشگاه مشاوران اقتصادی به عنوان کارآفرین برتر حوزه ی IT به بیان تجربیات خود برای نسل جوان پرداخت.

در این گفتگوی رادیویی که با اجرای سرکار خانم سیدعلوی برگزار گردید نخست پیشرفت های لحظه ای صنعت آی تی بررسی شد و مهندس مرجانی اولین ایده های طراحی نرم افزار حسابداری را برای دانشجویان و کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند را بیان نمودند.

مهندس مرجانی اولین جرقه های احساس نیاز به داشتن نرم افزار حسابداری پیشرفته را با ذکر اینکه این ایده را مدیون برادران خود هستند اینطور بیان کردند: "تقریبا سال 1372 که علم کامپیوتر چندان پیشرفتی نداشت ، در دبیرستان مشغول به تحصیل بودم زمانی که به مجموعه فروشگاهی برادران خود می رفتم و سختی های نرم افزارهای ساده ی طراحی شده ی تحت سیستم عامل داس را می دیدم تصمیم گرفتم با خواندن رشته ی نرم افزار ، برنامه ی حسابداری پیشرفته ای طراحی کنم. پس در دانشگاه هم با خواندن رشته ی نرم افزار برای رسیدن به این هدف، تمام پروژه های دانشجویی خود را بر اساس طراحی نرم افزارهای حسابداری و مالی انتخاب کردم."

ایشان در ادامه ی سخنان خود ، اندیشه ی تشکیل شرکت فعال در حوزه حسابداری را پیشرفت و توسعه ی لحظه ای نرم افزار طبق نیاز مشتری و استقبال حجم وسیعی از کاربران دانستند.

فایل صوتی مشروح این گزارش رادیویی:

{mp3}radioEghtesad{/mp3}

بازدید 51032 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 خرداد 1396 ساعت 05:43

نام:
ایمیل:
شماره تماس:
پیام: