شیرآلات راسان

یکشنبه, 10 اسفند 1393 ساعت 14:10

مهندس مرجانی در دیدار با نایب ریئس مجلس مشکلات صنعت فناوری اطلاعات کشور را بازگو کرد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مهندس مرجانی در دیدار نایب ریئس مجلس مشکلات صنعت فناوری اطلاعات کشور را بازگو کرد:

در دیدار روز شنبه برخی از فعالان صنعت کشور با نایب رئیس مجلس مسائل و مشکلات صنایع مختلف بازگو و بررسی شد. در این میان جناب مهندس مرجانی به عنوان عضوی از صنعت آی تی کشور به صورت خلاصه برخی از مطالبات این بخش تاثیرگذار صنعت را بیان نمود:

"شرکت های فناوری اطلاعات در تفاوتی شکلی با دیگر تولیدکنندگان به جای ماشین آلات و ملک و ساختمان، نیروهای انسانی بسیار هزینه بری دارند که حقیقتا سرمایه های این شرکت ها هستند، حال همین تفاوت شکلی باعث شده که این شرکت ها، علاوه بر مشکلات عمومی که تمامی شرکت های صنعتی با آنها دست به گریبان هستند به هیچ وجه نمی توانند از تسهیلات برای تامین سرمایه در گردش خود استفاده کنند، زیرا بانک ها ایشان را خدماتی محسوب می کنند نه صنعتی و طبیعتا از تسهیلات ویژه تولیدکنندگان بی بهره خواهند بود."

وی افزود: "حتما مستحضر هستید که صنعت فناوری اطلاعات که امروزه به نحوی زیر بنای تمام صنایع موجود در جهان است رابطه تنگاتنگی با جوانان متخصص دارد. در این میان متخصصین کامپیوتر جوان کشورمان میل به مهاجرت داشته و دارند و کشورهای دیگر نیز برای جذب این استعدادها بسیار مشتاق هستند. عدم وجود شرکت های فناوری اطلاعات قدرتمند و توانمند بیش از پیش به این موضوع دامن می زند و منجر به مهاجرت روزافزون سرمایه های انسانی در این بخش می گردد."

در آخر موضوعات مطرح شده در این جلسه جمع بندی گردید و بنا شد که به بهترین وجه ممکن پی گیری گردد.

بازدید 39296 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 خرداد 1396 ساعت 05:38

  • item1
  • item2
  • item3

مظاهر مرجاني دوران تحصیلات دانشگاهی را در اصفهان دنبال نمود. علاقه شدیدش به دنیای نرم افزار ، ایشان را بسمت تولید نرم افزار رهنمون ساخت و در عنفوان جوانی شرکت فناوری اطلاعات پارمیس را با تکیه بر متخصصان و نخبگان جوان تاسیس نمود. اهم فعالیت شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولید نرم افزار های مالی و صنعتی است که در راستای خدمت به بنگاههای اقتصادی و تولیدی بوده است.

عنوان مدیر نمونه جوان کشوری

عنوان مهندس نمونه کشور

کسب جایزه مدیریت ملی فن آوری و نوآوری

کسب تندیس قهرمان صنعت

کسب تندیس اجلاس جهانی مدیریت

و...

نام:
ایمیل:
شماره تماس:
پیام: