شیرآلات راسان

جمعه, 08 اسفند 1393 ساعت 14:22

آیا ساختار اتاق بازرگانی تهران در انتخابات بی طرف است؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اگر از  ابتدای روز انتخابات اخبار اتاق را دنبال کرده باشید متوجه خواهید شد که در اخبار به برخی از اسامی ثبت نام شدگان توجه ویژه ای شده است. این امر حتی در در تهیه و آرشیو عکس نامزدها هم وجود دارد.

سوال اساسی این است ؟ آیا تفاوتی در بین ثبت نام شدگان وجود دارد؟  طبق قانون همه ثبت نام کنندگان یکسان بوده و رسانه های اتاق باید کاملا بی طرف باشند. اما متاسفانه در خبرهای روزهای ثبت نام، برخی اسامی بگونه ای پررنگ شده اند که سمت سوی ذهن را آنجا می برد که گویی اعضای اتاق از قبل مشحص شده اند.

اگر بزرگ نمایی و یا اطلاع رسانی جهت دار توسط هر سایت خبری دیگری برای مقاصد انتخاباتی توجیه پذیر باشد اما به نظر می رسد که رسانه های رسمی اتاق بازرگانی تهران باید در درج هر گونه خبری در سایت و رسانه های خود همه جوانب بی طرفی را رعایت نمایند.

امید است با رعایت بی طرفی کامل در همه موارد، زمینه برای برگزاری انتخاباتی بی حاشیه و پرشور با حضور همه اعضا فراهم گردد.

 

بازدید 69876 بار
  • item1
  • item2
  • item3

مظاهر مرجاني دوران تحصیلات دانشگاهی را در اصفهان دنبال نمود. علاقه شدیدش به دنیای نرم افزار ، ایشان را بسمت تولید نرم افزار رهنمون ساخت و در عنفوان جوانی شرکت فناوری اطلاعات پارمیس را با تکیه بر متخصصان و نخبگان جوان تاسیس نمود. اهم فعالیت شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولید نرم افزار های مالی و صنعتی است که در راستای خدمت به بنگاههای اقتصادی و تولیدی بوده است.

عنوان مدیر نمونه جوان کشوری

عنوان مهندس نمونه کشور

کسب جایزه مدیریت ملی فن آوری و نوآوری

کسب تندیس قهرمان صنعت

کسب تندیس اجلاس جهانی مدیریت

و...

نام:
ایمیل:
شماره تماس:
پیام: