شیرآلات راسان

 

یکشنبه, 10 اسفند 1393 ساعت 14:02

مصاحبه روزنامه فن آوران - آقای مظاهر مرجانی - مدیرنمونه جوان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مصاحبه روزنامه فناوران اطلاعات، نخستین روزنامه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با آقای مهندس مظاهر مرجانی، بنیانگذار شرکت فن آوری اطلاعات پارمیس بعنوان انتخاب ایشان بعنوان مدیر نمونه جوان ملی در ششمین جشنواره مدیران و تولیدکنندگان برتر جوان کشور سال 1391

 

متن کامل مصاحبه در روزنامه فناوران:

 

بنیانگذار شرکت فن آوری اطلاعات پارمیس:

فشار اقتصادی را با محصولات "پارمیس" پشت سر بگذارید

 

شرکت فن‌آوری اطلاعات پارمیس که در سال 1383، سه سال بعد از تولید نخستین نسخه نرم‌افزار حسابداری پارمیس آغاز به فعالیت کرد، اخیرا در همایش مدیران و تولیدکنندگان نمونه جوان جایزه مدیر نمونه را از آن خود کرده است، به همین مناسبت با آقای مهندس مظاهر مرجاني، بنیانگذار این شرکت گفت‌وگویی انجام داده‌ایم.

 

شرکت پارمیس چه محصول و يا خدماتي ارایه مي‌کند؟
شركت پارميس در زمينه توليد نرم‌افزارهاي مالي در حوزه واحدهاي فروشگاهي، توليدي، شركتي، سامانه‌هاي ارسال پيامك و همچنين ارایه راه حل‌هاي ارزش افزوده پيامك فعاليت مي كند.

 

مخاطب و مشتريان پارميس چه افرادی هستند؟
به لحاظ تنوع محصولاتي که داريم، پارميس طيف وسيعي از مشتريان را تحت پوشش قرار مي دهد. نرم‌افزارهاي مالي اين شركت داراي سطح‌هاي خاص يك فروشگاه كوچك تا يك مجموعه‌هاي بزرگ و زنجيره‌اي است.

 

چه عواملی در موفقیت شرکت‌هایی در حوزه کسب و کار شما دخیل است؟
با توجه به ساختار شركت‌هاي فن‌آوري، سه عامل اصلي در موفقيت اين گونه شركت‌ها بهره‌گيري از نيروهاي متخصص، استفاده از فناوري‌هاي جديد و مديريت كارآمد است.
در پارميس هم برای جذب نيرو، دو عامل تعهد و تخصص از عوامل بسيار مهم است و هميشه نيروهاي جوان، با تعهد و متخصص در اين مجموعه مشغول به فعاليت هستند.
بحث دوم نيز استفاده از فناوري‌هاي نوين است. اين شركت با دارابودن واحد تحقيق و توسعه هر زمان در حال بررسي‌ فناوري‌هاي جديد در زمينه‌هاي مورد نياز است.

 

خدمات پس از فروش يا پشتيباني هم يكي از واحدهاي مهم يك شركت نرم‌افزاري است، شما در اين زمينه چگونه عمل کرده‌اید؟
پارميس روش‌هاي مختلفي را براي ارایه اين‌گونه خدمات در دستور کار خود قرار داده است که تماس با مركز خدمات پشتيباني پارميس با بهره‌گيري از سامانه پنج رقمي و خط E1 که مي‌تواند همزمان به تماس‌ها پاسخگو باشد، نخستین قدم برای ارایه خدمات مناسب است.
قدم بعدی ارایه تمامی خدمات پشتيباني از طريق پورتال مشتريان پارميس به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته است.
و در آخر، خدمات حضوري و آموزش جامع نرم‌افزارهاي پارميس در مرکز آموزش پارميس و يا در محل مشتريان توسط پرسنل دفتر مرکزي و يا نمايندگان در اکثر شهرهاي بزرگ کشور از روش‌های ارایه خدمات پس از فروش شرکت پارمیس حساب می‌شود.
با این روال هميشه دريافتي‌هايي كه توسط واحد رضايت مشتري صورت گرفته است درصد رضايت مشتريان بالاي 95 درصد است كه اين ميزان براي ارزيابي يك شركت نرم‌افزار خوب بوده و همين امر باعث رشد پارميس و طيف وسيع مشتريانش شده است.
ديدی كه در پارميس نسبت به مشتريان وجود دارد اين است که پرسنل پارميس هر مشتري را عضوي از خانواده بزرگ خود مي‌داند و نگاه ما نگاه فروشنده و خريدار نيست بلكه ما كاربران پارميس را به عنوان يك عضو خانواده نگاه مي‌كنيم.

 

آيا ركود فصلي بازار تاثيري روي شركت داشته است؟
هر شركتي بايد همواره خودش را براي برخورد با شرايط خاص آماده نگه دارد. اما موضوع مهمي كه در اين دوران حایز اهميت است اين بوده كه واحدهاي اقتصادي بايد در چنين شرايطي نسبت به مديريت هزينه‌ها و افزايش بهره‌وري واحد اقتصادي اقدام کنند. استفاده از نرم‌افزارها و محصولات پارميس مي‌تواند به شدت نسبت به كنترل هزينه‌ها و همچنين بالابردن بهره‌وري واحد اقتصادي کمک شایانی کند.
اين شركت آمادگي خود را براي ارایه راه‌حل‌هاي مورد نياز در قالب محصولات و خدمات در راستاي كاهش فشارهاي اقتصادي اين روزها اعلام می‌کند.

 

چه آينده‌اي را پيش روي پارميس مي‌بينيد؟
پارميس داراي چشم‌انداز و ماموريت تعريف شده است و تمام برنامه‌ها و سياست‌هاي شركت نيز در اين راستاست. چشم‌انداز پارميس تبديل شدن به يك شركت معتبر و خوش‌نام در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات در منطقه خاورميانه است.
آينده پارميس را همانند روز روشن مي‌دانم و اين موضوع را به دليل وجود ساز و كارهاي برنامه‌ريزي و مديريتي و همچنين برخورداري از پرسنل متخصص و متعهد و همچنين كاربران و مشتريان فهيم مي‌دانم.

بازدید 42327 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 اسفند 1393 ساعت 14:02

نام:
ایمیل:
شماره تماس:
پیام: