شیرآلات راسان

جمعه, 08 اسفند 1393 ساعت 15:26

چرا اتاقهای بازرگانی مهم هستند؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

قطعا در کشورهای در حال توسعه مهمترین رکن توسعه،حضور پر رنگ بخش های خصوصی در رشد اقتصادی و رونق فضای کسب و کارهاست. یکی از معیارهای رشد اقتصادی و توسعه یک کشور خروج دولت از تصدی گری و واگذاری امور به بخش خصوصی است. در چنین شرایطی
که باید بخش اقتصادی کشور را بخش خصوص ادراه نماید، نقش اتاق های بازرگانی بعنوان مهمترین پارلمان بخش خصوصی بسیار پر رنگ است.
اتاق های بازرگانی بعنوان نماینده و برگزیده بخش صنعت، معدن ، بازرگانی و کشاورزی وظایف بسیار خطیری را برعهده دارد. وجود شرایط خاص فعلی نیز وظیفه این پارلمان را سنگین تر می نماید. طبق قانون تاسیس اتاق های بازرگانی، اتاق ها وظیفه کمک به فراهم آوردن موجوبات رشد و توسعه کشور را بر عهده دارند.
علارغم توجه دولت ها به بخش خصوصی، تا کنون تمایل جدی دولت ها به واگذاری ارکیه اقتصادی به بخش خصوصی دیده نشده است.قطعا در شرایط فعلی اقتصادی و تحریم ها همگان به چشم خود دیده اند، که این بخش خصوص بوده است که بدون اتکا به بخش دولتی توانسته است با افتخار روی پای خود بایستد.
پس قطعا زمان آن شده است تا با انتخاب افرادی متخصص، شایسته و پر انرژی بتوانیم جایگاه بخش خصوصی را ارتقا دهیم.

مظاهر مرجانی
عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن جوانان ایران

بازدید 35460 بار
  • item1
  • item2
  • item3

مظاهر مرجاني دوران تحصیلات دانشگاهی را در اصفهان دنبال نمود. علاقه شدیدش به دنیای نرم افزار ، ایشان را بسمت تولید نرم افزار رهنمون ساخت و در عنفوان جوانی شرکت فناوری اطلاعات پارمیس را با تکیه بر متخصصان و نخبگان جوان تاسیس نمود. اهم فعالیت شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولید نرم افزار های مالی و صنعتی است که در راستای خدمت به بنگاههای اقتصادی و تولیدی بوده است.

عنوان مدیر نمونه جوان کشوری

عنوان مهندس نمونه کشور

کسب جایزه مدیریت ملی فن آوری و نوآوری

کسب تندیس قهرمان صنعت

کسب تندیس اجلاس جهانی مدیریت

و...

نام:
ایمیل:
شماره تماس:
پیام: